https://www.traditionrolex.com/6

https://www.traditionrolex.com/6

Deza Praha | sodobary, sodobar, výrobník sodovky, sifon, výrobníky sodové vody

https://www.traditionrolex.com/6

Deza Praha s.r.o.
servis

zrcadlové krytky

https://www.traditionrolex.com/6

Výrobník sodovky, sodobar VSV-5

36 990 Kč (bez DPH)
44 757,90 Kč (s DPH)

Tento výkonný výrobník sodovky je vybaven vysokotlakým čerpadlem Procon, které je vhodné do těžších a více exponovaných provozů. (sodobar, výrobník sodovky, sifonbar) je určen k výrobě sodové vody sycením pitné vody oxidem uhličitým (CO 2). Výrobník sodovky je napojen přímo na vodovodní rozvod a přes velmi jemný uhlíkový filtr je průtokem vyráběna a chlazena sodovka. 

 

Příklad použití sodobaru ve společnosti s 10 ti zaměstnanci:
Sodobar se připojí na přívod pitné vody, která se filtruje vysoce účinným uhlíkovým vodním filtrem, připojíme na lahev s CO2. Tím je sodobar připraven k použití a výčepu velmi kvalitní, vychlazené a výborné sodovky. Návratnost sodobaru je velmi rychlá. Zde je příklad: 10 lidí, kteří denně spotřebují 2 l balené vody, při 22 pracovních dnech v měsíci a ceně 8,50,- Kč za litr balené vody, ušetříte za měsíc 3.740 ,- Kč. Za rok potom 44.880,- Kč za tuto vodu!

Při počtu zaměstnanců vyšším než 10 si jednoduše poměrným násobením vypočítáte Vaše úspory.

 

Výroba sodovky je plně automatizovaná a není třeba zvláštních nastavení. Zařízení je vyrobeno v nerezovém provedení pláště z vysoce kvalitního materiálu.Vodní filtr dodávaný společně s výrobkem zachytí částice od velikosti 0,5 mikronu a tak je stáčený nápoj velmi chutný a kvalitní. Díky svému vysokému výkonu je vhodný do výrobních provozů o čem svědčí, že mezi naše zákazníky patří přes 500 velkých firem nejen v ČR. Sodobary se vyrábí i v provedení s dvěma kohouty ( sodobar typ VSV-4), kde druhý okruh chladí pouze nesycenou chlazenou filtrovanou vodu nebo jiný nápoj (sudová limonáda apod.)

Technické parametry výrobníku sodové vody VSV-5

Šířka
310 mm
Výška
465 mm
Délka
560 mm
Hmotnost
  38kg
Provozní napětí
230 V / 50 Hz
Příkon chladícího okruhu
350 W
Chladící výkon
75 l/hod.
Použité chladící médium
ekologické R134A


Podmínky technické připravenosti pro instalaci sodobaru:
Objednatel výrobníku sodové vody si do dostatečně větraného místa uvažovaného zabudování sodobaru před montáží připraví:
  • Přívod pitné vody ukončený závitem 1/2“ o délce venkovního závitu 15 mm, minimální tlak vody 2,2 bar
  • Přívod elektrického proudu (zásuvku) 230 V – 10 A
  • Tlakovou lahev s CO2 (pronájem např. od Linde Gas, Messer)

 

Naši technici provádí záruční i pozáruční servis sodobarů v termínu do 24h, platba se realizuje výhradně fakturou s Vámi obvyklou splatností, na opravním listu je vždy položkový seznam použitých náhradních dílů a cena za dopravu a práci. Více o servisu a opravách sodobarů a výrobníků sodové vody v menu Servis sodobarů v horní části stránek.

ALKOHOLTESTERY

Deza Praha
K Žižkovu 3/379
190 00 Praha 9 - Vysočany

tel.: 266 310 775                 
fax.: 266 310 776
info@dezapraha.cz

edited by N.E.S.P.I.